Skip to main content

Sisestage siia pealkirja tekst

Sisestage siia lühike kirjeldus

Avaleht
Tutvustus
Kontaktteave
Saidikaart
Liikmete sisselogimine
Paigutage siia oma avalehe sisu.
Avaleht
Selle lehe redigeerimine

Teie avaleht annab ülevaate teie ettevõttest ja veebisaidist.

Kirjutage kokkuvõte, mis võiks hõlmata ka teie pakutavate toodete või teenuste lühikest tutvustust ning ülevaadet sellest, kui olulised teie kliendid teie jaoks on. See leht määrab ära kogu teie saidi tooni ja annab inimestele teada, mida nad võiksid teistelt lehtedelt oodata. Siin võiks piirduda ülevaatega, jättes üksikasjad teiste lehtede jaoks.


Andke oma klientidele teada, miks nad võiksid teie saiti lähemalt uurida


Ettevõtte veebisaidi avaleht sarnaneb mõneti kaupluse vaateaknaga. Tõstke esile oma parimad tooted või teenused ja eripakkumised. Näidake, milline on teie toodete või teenuste väärtus saidi külastajate jaoks, et neis saidi ülejäänud osa vastu huvi äratada.

Pange kliendid uskuma, et teie saidist on neile kasu


Mõelge läbi, mida võiksite öelda, et kliendid teie saiti ka edaspidi külastaksid. Võiksite näiteks mainida, kui kaua olete selles valdkonnas tegutsenud ja kui väga te oma kliente hindate. Kindlasti rääkige külastajatele ka sellest, millised on teie väärtushinnangud ja oskused.

Samuti oleks mõistlik lisada avalehele ettevõtte kontaktteave, et saidi külastajad leiaksid teie telefoninumbri või aadressi kiiresti üles.

Ettevõtte nimi
Telefoninumber
Faksinumber
Aadress
Sihtnumber, maakond, riik
Meiliaadress